array(0) { }

Citplanētiešu pēdas uz Zemes

Var, protams, neticēt tam, ka vairāku gadu garumā mūsu Zemi apciemo citplanētieši. Bet, kā lai izskaidro visus tos galvaskausus,  ko ir atraduši cilvēki dažādās pasaules vietās?

1

 

Dānijā

2007.gadā uz Dānijas salas Zēlandes tika atrasts pavisam dīvans galvaskauss. To atrada kāds strādnieks vietējā ciematā. Vienā no mājām tika remontētas ūdens trubas. No sākuma strādniekam likās, ka tā ir daļa no zirga skeleta. Tomēr, ieskatoties tajā, viņš saprata, ka tas atgādina cilvēka galvasskausu. Šis galvaskauss nekavējoties nonāca zinātnieku rokās. Analīzes uzrādīja, ka galvaskauss pieder radībai, kas dzīvojusi 1200 vai 1280 gadā. Starp vecajām trubām, kur tas tika atrasts, tas visticamāk ir nonācis ne ātrāk kā 1900.gadā. Tieši šajā gadā ciematā parādījās pirmais ūdens vads. Iespējams, ka no sākuma galvaskauss tika atrasts citā vietā. To kaut kur glabāja, bet pēc tam noslēpa šajā vietā, kur to atrada 2007.gadā. Augstākajā Veterinārijas skolā Kopenhāgenā eksperti nonāca pie slēdziena, ka galvaskauss pieder zīdītājam. Tomēr zinātnieki to nespēja atrast Karla Linneja sistēmas klasifikācijā (Karls Linnejs bija augu un dzīvnieku sistemātikas pamatlicējs). Galvaskauss bija apmēram 1.5 reizes lielāks nekā cilvēka galvaskauss. Viena no izteiksmīgākajām viņa ķermeņa daļām bija acis. Pēc zinātnieku domām, šīs acis spēja ļoti labi redzēt tumsā. Viņi arī norādīja, ka šī radība spēja ļoti labi adaptēties aukstā vidē.  Dānijā atrastais galvaskauss joprojām ir viena no lielākajām antropoloģijas mīklām. Tas noteikti nepieder nevienam no Zemes iemītniekiem, tomēr ļoti atgādina cilvēka galvaskausu. Visizplatītākā versija ir, ka šis galvaskauss pieder citplanētietim, mutantam vai pat ciemiņam no paralēlās pasaules.

2

Bulgārijā

2001.gada maijā Bulgārijā tika atrasts visai dīvains galvaskauss. Žurnālisti to nodēvēja par „Bulgārijas unikumu”. Galvaskausa izmērs nepārsniedza bērna galvas izmērus. Svēra tas tikai 250 gramus, citiem vārdiem sakot, galvaskausa kauli bija ļoti viegli. Ārsts Daniels Peševs,  evolūcijas speciālists no Sofijas Universitātes, veica pilnu šī fenomena analīzi un nonāca pie secinājuma, ka dzīvnieks, kuram būtu līdzīgs galvaskauss, uz Zemes nekad nav eksistējis.

Rentenologs Angels Tomovs arī veica šī fenomena analīzi, un, tāpat kā iepriekš nosauktais ārsts, nonāca pie secināja, ka šāda būtne uz Zemes nekad pirms tam nav eksistējusi. Kad mediji paziņoja par šo dīvaino atradumu, Romāns Genčevs sāka saņemt neskaitāmus piedāvājumus par galvaskausa pārdošanu. Viņam tika piedāvātas astronomiskas summas. Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi. Nekādas jaunas informācijas par „Bulgāru unikumu” šobrīd nav. Šis ir viens no tiem atradumiem, kas spēj izmainīts cilvēku uzskatus un priekšstatus par pasauli, kurā dzīvojam.

Череп инопланетянина

Череп инопланетянина

Peru

Pavisam nesen Peru tika atklāti divi pavisam dīvaini cilvēkveidīgi radījumi ar divām galvām. „Izliets citplanētietis, – tā par savu atradumu izteicās Renato Rikelme, antropologs no Kusko pilsētas muzeja. Viņš atrada šīs paliekas Peru dienvidos, netālu no slavenā plato Naska ar tā gigantiskajiem zīmējumiem.  Pirmās mūmijas galva ir milzīga – 50 cm gara. Acis ir daudz šaurākas nekā cilvēkam. Galvaskauss ir stipri izliekts uz atpakaļu. Vienā no acīm ir saglabājušās acs vielas. Tas nozīmē, ka ir cerība, ka varēs veikt DNS analīzi, lai noteiktu, kas tas ir. Savukārt otras mūmijas garums ir 30 cm kopā ar galvu. Izskatās, ka tas ir līdz galam neiznēsāts bērns. Tomēr zobi viņam ir kā pieaugušam cilvēkam. Pēc Rikelmē vārdiem, viņam palīgā atbrauca vēl 3 antropologi no Spānijas un Krievijas. Arī viņi esot atzinuši, ka šie dīvainie pārpalikumi nepieder cilvēkiem. Iespējams, tās esot citplanētiešu mūmijas.

4

Meksikā

Netālu no Onavas ciema, Sonoras štatā Meksikas rietumus arheologi esot atraduši kapenes ar skeletiem, kuras atgādina filmas „Svešie” personāžus. Kapenēs, kuras, pēc sākotnējām aplēsēm, ir aptuveni 1000 gadus vecas, ir atrastas aptuveni 25 cilvēku mirstīgās atliekas. Teju pusei ir spēcīgi deformēti galvaskausi, tādējādi tie izskatījās vairāk līdzīgi „Svešo” personāžiem. Vairākiem skeletiem cita starpā bija arī spēcīgi bojāti zobi. Kā atzina zinātnieki, šādus artefaktus tiem vēl nav nācies sastapt ne šajā, ne arī citās vietās, kur senatnē dzīvojušas Amerikas senās tautas. „Galvaskausa deformācija mezoamerikas kultūrā, visticamāk, tika izmantota, lai atšķirtu vienas sociālās grupas pārstāvjus no citām, kā arī dažādos rituālos,” skaidro izpētes projekta direktore Kristīna Garsija Moreno.

Visticamāk, ka stomatoloģiskās „operācijas”, kas bojāja zobus, šiem cilvēkiem tika veiktas dzīves laikā. „Stomatoloģiskās traumas tika pielīdzinātas iniciācijas rituāliem pusaudžu vecumā,” paskaidroja Moreno, piebilstot, ka vēl vienam mirušajam vēdera līmenī kauli bija deformēti kā bruņurupučas bruņas. To pagaidām izskaidrot nav izdevies. Visticamāk, šajās kapenēs ir apglabāti pimas cilšu indiāņi.

5

Krievijā

2006.gadā pensionāre Tatjana Muračinskaja kopā ar savu vīru un draugiem devās peldēties uz vietējo karjeru. Viņa  pienāca pie smiltīm un ieraudzīja tajās dīvainu galvu. Viņa to pacēla un viņai rokās izrādījās galvaskauss. Atnākusi majās, pensionāre kārtīgi apskatīja savu atradumu. Uz tā izrādījās bija acis un caurumi deguna vietā. Galvaskauss bija romba formā, savukārt tur, kur cilvēkiem ir ausis, šim radījumam bija caurumi. Zinātni šajā reizē šis atradums neienteresēja. Savukārt Tatjana Makarova nosauca to par Orionu un nolika uz savas palodzes.

6

Ir zināmi vēl vairāki pārsteidzoši atradumu. Piemēram, Big Bent  Kantrijā (Teksasā) tika atklāta ala, savukārt tajā nenosakāma radījuma atliekas. Galvaskausam bija tikai viena acs pieres vidū. Zinātnieki novērtēja ciklopa svaru uz 300 kg, savukārt augumu 2.5 m

Daudzi ufologi uzskata, ka līdzīgas ģenētiskas novirzes, iespējams, ir citplanētiešu eksperimentu rezultāts. Ja citplanētieši tiešām ir lidojuši pie mums, tad nevar izslēgt, ka viņi arī ir cietuši avārijās. Tad kāpēc gan nevarētu domāt, ka dīvainie galvaskausi pieder viņiem?

7

Interesanti

Ir cilvēki, kuri tic citplanētiešu eksistencei, ir tādi, kas noliedz, bet vienaldzīgo nav. Joprojām laiku pa laika parādās kāda informācija par neparastiem lidojošiem objektiem vai citu planētu būtnēm, kas atgādinot cūkas ar pērtiķu galvām. Arī 2007. gada maijā Metepekā (Meksika) kāda fermera izliktās zvēru lamatās spirinājusies un kliegusi kāda dīvaina būtne. It kā jau nekas neparasts, taču šoreiz runa esot bijusi par citplanētiešu mazuli. Pēc fermera apraksta, svešā radība bijusi neliela auguma (apmēram 70 cm gara) ar iegarenu galvaskausu. Fermeris bija tik ļoti pārbijies, ka svešo radību noslīcinājis. Visu šo situāciju vēl mistiskāku padarīja fakts, ka pats fermeris drīz vien gāja bojā mīklainā autoavārijā, kas lika domāt, ka tā esot bijusi svešā radījuma vecāku atriebība. Tiesa, pēc kāda laika kāds meksikāņu puisis atzinās, ka radījums nav nekas cits kā viņa roku darbs – vāveres un mērkaķa krustojuma izbāznis. Jauneklis vienkārši vēlējies kļūt slavens.

8

22. marts, 2016 | 5102 Skatījumi | 0 komentāri | Autors: Draxo
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Reģistrēties, vai ienākt.
Pierakstīties uz jaunumiem
Vai arī iespējams vēlaties reģistrēties.