array(0) { }

Pasaulē lielākā ģimene: 39 sievas un 94 bērni

Zairons Čana ir vīrietis, kurš dzīvo kalnu ciematā Indijas štatā Baktwang Mizoram, un viņš ir ģimenes galva ļoti lielai ģimenei.

zion_1

Zairons Čana ir vīrietis, kurš dzīvo kalnu ciematā Indijas štatā Baktwang Mizoram, un viņš ir ģimenes galva ļoti lielai ģimenei.

zion_2

Indiešu izcelsmes vīrietis, kurš ir precējies 39 reizes, un viņš ir 94 bērnu tēvs un vectēvs 33 mazbērniem. Šī lielā ģimene dzīvo mājā, kurā ir 100 istabas. Čana paziņoja medijiem , ka viņiem visiem kopā viss izdodas un iet lieliski.

zion_3

„Šodien es jūtos kā īpašais Dieva bērns. Viņš man ir devis tik daudz cilvēkus par kuriem rūpēties. Es uzskatu sevi par laimīgu cilvēku, jo esmu vīrs trīsdesmit deviņām sievietēm, un esmu ģimenes galva lielākajai ģimenei pasaulē, ” tā viņš paziņoja.

Mr.Ziona

Ģimene ir organizējusi gandrīz stingru militāro disciplīnu, kuru vada vecākā sieva Zatijandi. Viņa jaunākā sieva tur Čanu vistuvāk savai guļamistabai, bet vecākās sievas guļ nedaudz tālāk. Sievas sava vīra guļamistabu apmeklē pēc  „rotēšanas” principa. Sieva atklāja, ka vienās vakariņās ģimene patērē 30 vistas, nomizo 60 kilogramus kartupeļu un izvāra 100 kilogramus rīsu.

all family

Čans ir bijis arī sektas vadītājs, kurā bija 4000 biedru, kuriem viņš stāstīja, ka viņiem var būt tik daudz sievas, cik viņi paši to vēlas, informējot viņus par to, ka viņš vienā gadā apprecējās desmit reizes, kā arī to ka viņš nav apstājies, lai meklētu sev jaunu līgavu. Viņa jaunās sievas meklējumi varētu nonākt līdz pat Amerikai.

5. augusts, 2014 | 3284 Skatījumi | 0 komentāri | Autors: Draxo
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Reģistrēties, vai ienākt.
Pierakstīties uz jaunumiem
Vai arī iespējams vēlaties reģistrēties.